fbpx

Om oss

Digipos er en kvalitetspartner som setter kompetanse, suksess og ikke minst kunden i fokus.
 Med våre røtter i Østereng Gruppen, har vi internt vært med på endringsreisen helt siden 1938, da Sverre J. Østereng etablerte seg i Arendal.
I dag er vi 6 ansatte på vårt kontor, med partnere og kunder spredd over hele landet.
 

Digipos er din totalleverandør for handelssystemer i butikk, i restaurant, på nett og alt imellom.
Vår kompetanse, er dine konkurransefortrinn.

 

Eirik Christoffersen
Daglig leder & Salg
eirik@digipos.no
970 73 310

Karl Erik Gabrielsen
Teknisk ansvarlig POS
karl@digipos.no
415 50 030

Morten Hansen
Teknisk ansvarlig WEB
morten@digipos.no
412 76 603

Brian Kamp
Kundeutvikler Web
brian@digipos.no
977 40 884

Kristoffer Østereng
Kundeutvikler POS
kristoffer@digipos.no
480 46 309

Caroline Østereng
Digital Markedsfører
Caroline@digipos.no
482 82 222

Ærlige

Digipos skal være en partner som fremtrer ærlige i alle sine dialoger.  
Igjennom dette legger vi gode grunnlag for de innledende og kontinuerlige dialogene.  

Proaktive

Det er viktig å ha en partner som har tære borte i skospissen. 
I Digipos er vi opptatte av utvikling, progresjon og de gode løsningene. 

Verdiskapende

Hos Digipos er det ikke bare snakk, vi har alltid som mål for øye å skape verdier. Vi jobber for å fristille din tid, samt gjøre deg og din bedrift mer aktuell. 

Digipos