fbpx

Om oss

Digipos er en totalpartner for handelssystemer i butikk og på nett, til både små og mellomstore virksomheter i Norge.
Med vår kompetanse og komplette tjenesteportofølge, hjelper vi nettopp din bransje til å jobbe smartere, enklere og bedre.

Med våre røtter i Østereng Gruppen har vi internt vært med på endringsreisen helt siden 1938, da Sverre J. Østereng etablerte seg i Arendal.
Fokuset har helt siden da vært at vi ønsker å være en kvalitetspartner som setter kompetanse, suksess og ikke minst kundeservice i fokus.

 

Våre verdier

Ærlige

Digipos skal være en partner som fremtrer ærlige i alle sine dialoger. Igjennom dette legger vi best mulig grunnlag, for de innledende og kontinuerlige dialogene.  

Proaktive

Det er viktig å ha en partner som har tærne borte i skotuppen. I Digipos er vi opptatte av utvikling, progresjon og de gode løsningene.

Verdiskapende

Med Digipos er det ikke bare snakk, vi har alltid som mål for øyet å skape reelle verdier. Vi jobber for å fristille din tid, slik at du kan flytte fokuset over til de verdiskapende oppgavene. 

Vårt team

Eirik Christoffersen
Daglig leder & Partneransvarlig
eirik@digipos.no
970 73 310

Kjetil Kalaoja
Kundeansvarlig & Salg
kjetil@digipos.no
926 82 287

Karl Erik Gabrielsen
Teknisk ansvarlig POS
karl@digipos.no
415 50 030

Morten Hansen
Teknisk ansvarlig WEB
morten@digipos.no
412 76 603

Brian Kamp
Kundeutvikler Web
brian@digipos.no
977 40 884

Kristoffer Østereng
Kundeutvikler POS & Fraktansvarlig
kristoffer@digipos.no
480 46 309

Caroline Østereng
Digital Markedsfører
Caroline@digipos.no
482 82 222

Her finner du oss

Digipos

Loading...